Соляна лампа
Лампа із природної кам'яної солі (віком понад 250 млн. років) призначена для декоративного освітлення приміщень та моделювання мікроклімату, аналогічного мікроклімату соляних шахт, які використовуються з лікувальною метою. Лампа ручної роботи являє собою глибу кам'яної солі (моноліт, кристал, або по - науковому, іоногалогенератор), на підставці з натурального дерева.
У процесі роботи лампа нагріває зсередини глибу, викликаючи при цьому процес випарювання солі. Частинки солі виходять назовні через спеціальні отвори та іонізують повітря.
Для чого потрібна іонізація повітря?
Вся оргтехніка, а особливо монітори комп'ютерів, телевізори, ксерокси, лазерні принтери тощо виділяють величезну кількість позитивно заряджених іонів, які викликають алергії, головний біль, депресію, задишку…Такі "досягення цивілізації" через повітря погіршують стан нашого здоров'я. Іонізація повітря являється успішним та ефективним методом захисту від подібних негативних впливів на наш організм.
Соляна лампа - гарний подарунок рідним, друзям та насамперед собі.
1. Соляна лампа - оригінальний подарунок: неповторний по своїй красі природній (замість звичайного електричного) світильник із прекрасним сяйвом - збагатить інтер'єр кімнати частинкою живої природи. Сіль унікальна та неповторна не лише своєю красою, але й хімічним складом:
- сіль не містить вапна, осідаючого в легенях;
- сіль не містить калія, який накопичує радіацію.
2. Соляна лампа - це оздоровча соляна кімната у вашому домі.
Лампа створює ефект соляної шахти у приміщенні (лікує саме повітря, насичуючи його біологічно активним аерозолем хлористого натрію NaCl із супутніми мінералами Fe, Mg, Ca, Zn, Br.I) та викликає лікувальний вплив на слизову дихальних шляхів. Це один із найменш шкідливих та доступних способів лікування багатьох захворювань, особливо у дітей.
3. Соляна лампа - це природній іонізатор повітря:
- ефективно іонізує та очищає повітря;
- нейтралізує шкідливі електромагнітні випромінювання;
- сприяє осадженню пилу та цигаркового диму;
- знешкоджує неприємні кухонні запахи;
- збільшує у приміщенні концентрацію так званих "іонів життя" ("вітамінів повітря") - негативно заряджених аероіонів, при цьому покращуючи самопочуття, зміцнюючи імунітет та підвищуючи тонус всього організму.
Рекомендовані режими роботи соляної лампи:
Загальний курс лікування складає 25-30 днів
1. денний режим: 5 днів по зростаючій схемі - в перший день 1 година, надалі щодня додається по 1 годині.
2. нічний режим: 6-8 годин, після 5-ти денної адаптації до денного режиму
3. в останні 5 днів зменьшення часу по схемі 5,4,3,2,1 година в день
Максимальний результат від роботи соляної лампи можна отримати, якщо вологість приміщення становитиме 50-60%
Для здорових людей, які не хворіють на бронхо - легеневі захворювання, допускається вільне використання соляної лампи як у денний, так і нічний час.
Перші 5-7 днів користування соляною лампою у людей у випадку їх хвороби можуть спостерігатись загострення захворюваннь: посилений кашель (особливо у курців), нежить. Це пояснюється тим, що негативні аероіони (так звані "іони миття") абсорбують в організмі людини мікроби та активно виводять їх з організму, очищуючи мікрофлору легень та носоглотки. Тривалість перебігу цього процесу у кожної людини може бути різною (від 3 до 10 днів).
Таке активне очищення організму може спостерігатись лише на початку використання соляної лампи. У подальшому організм людини поступово адаптується до нового мікроклімату та набуває надійний захист від простудних та інших захворювань бронхо-легеневої системи.
Догляд за соляною лампою
Соляна лампа проста у використанні та не вимагає особливого догляду. Час від часу за допомогою вологої тканини треба знімати пил з поверхні солі. Також лампу можна чистити будь - якою щіткою.
Завдяки своєму віку (понад 250 млн. років) сіль має велику щільність, тому розчиняється у воді помалу. І якщо соляна лампа з будь-якої причини намокла, то найкращий спосіб виправити ситуацію - це ввімкнути лампу на кілька годин.
При заміні лампочки необхідно :
1.Вимкнути з розетки шнур лампи.
2.Викруткою викрутити шуруп на зворотній стороні підставки соляної лампи та зняти соляну глибу..
3.Вийняти з цоколя лампочку та поставити нову.
4.Зібрати лампу.